Repetirna puška z risano cevjo Bergara B14² Cima CF
1.815,00 €
Do brezplačne poštnine vam še manjka: 150,00 €
29,58 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
6
12
24
36
48
60
72
84
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Šifra:
Ni na voljo
Kategorije: B-14 Wilderness, Bergara, Dolgocevno orožje, Orožje, Repetirne puške z risano cevjo
Opis izdelka
Bergara B14² Cima CF za lovce, ki iščejo nizko težo in natančnost
Bergara B14² Cima CF je sodobna repetirna lovska puška, zasnovana za lovce, ki želijo združiti klasičen občutek športne lovske puške z naprednimi materiali in manjšo težo. Namenjena je vsem, ki se veliko gibljejo po lovišču, lovijo v hribovitem terenu ali preprosto želijo puško, ki je lažja za nošenje, a hkrati ohranja zanesljivost, stabilnost in natančnost.
Model Cima CF temelji na preverjeni zasnovi serije B14, vendar jo nadgradi z elementi iz karbonskih vlaken in moderno konstrukcijo. Zaradi tega je puška primerna za zahtevnejše uporabnike, ki od opreme pričakujejo več kot samo osnovno funkcionalnost. Pri lovu, kjer šteje vsak korak in vsak gram, je lahka lovska puška velika prednost, saj omogoča manj utrujajoče premikanje in boljšo pripravljenost v ključnem trenutku.
Lahka repetirna lovska puška s karbonskimi vlakni
Glavna odlika modela je uporaba karbonskih materialov, ki pomagajo zmanjšati skupno težo brez občutka, da bi žrtvovali robustnost. Takšna zasnova je še posebej uporabna pri daljšem lovu, zalazu ali gorskem lovu, kjer težka oprema hitro postane ovira. Karbonska cev in moderno kopito prispevata k dobremu razmerju med težo, togostjo in praktično uporabnostjo.
Puška je zasnovana tako, da v rokah deluje uravnoteženo in naravno. To je pomembno pri hitrem dvigu v ramo, pri merjenju iz različnih položajev in pri strelih, kjer ni vedno idealne opore. Če želite puško, ki je primerna za aktivnejši način lova, je ta model zelo zanimiva izbira.
Bergara B14² Cima CF z moderno lovsko zasnovo
Bergara B14² Cima CF združuje klasično lovsko obliko z napredno tehnologijo. Namenjena je lovcem, ki cenijo tradicionalno ergonomijo, vendar želijo prednosti sodobnih materialov. Takšna kombinacija omogoča dobro vodljivost, prijeten občutek pri rokovanju in zanesljivo delovanje v različnih vremenskih ter terenskih pogojih.
Serija B14 je med lovci poznana po dobrem razmerju med kakovostjo, natančnostjo in uporabnostjo. Model Cima CF to nadgradi z lažjo konstrukcijo, zato je primeren za tiste, ki želijo puško za resno uporabo na terenu, ne le za občasno streljanje na strelišču.
Puška za gorski lov, lov na zalaz in zahtevne terene
Če iščeš natančno lovsko puško, ki je primerna za mobilni lov, je Cima CF ustvarjena prav za takšne razmere. Zaradi nizke teže je odlična izbira za dolge pohode, lov na višjih nadmorskih višinah in situacije, kjer moraš hitro reagirati. Hkrati ohranja občutek kakovostne repetirne puške, ki jo lahko uporabljaš samozavestno in z zaupanjem.
To je puška za lovce, ki ne želijo sklepati kompromisov med težo, natančnostjo in zanesljivostjo. Zasnovana je za praktično uporabo, dolgotrajno nošenje in učinkovito delovanje v realnih lovskih situacijah.
Tehnični podatki

Več informacij je na voljo na uradni spletni strani proizvajalca.
OPOZORILO: Za nakup je potrebno nabavno dovoljenje za orožje kategorije C1, vrste Repetirna puška z gladko cevjo, kalibra .223 Rem., .270 Win., .300 PRC, .300 Win. Mag., .308 Win., .6,5 PRC, .7 PRC, 6,5 Creedmoor, 7 Rem. Mag,. Nakup se lahko opravi preko spleta z izbiro načina dostave osebni prevzem (privzeto nastavljeno) ter z vsemi načini plačila
Tehnične lastnosti
| Vrsta orožja | Repetirna puška z gladko cevjo |
|---|---|
| Kategorija orožja | C1 |
| Znamka | Bergara |
| Model orožja | B14² Cima CF |
| Kaliber | .223 Rem., .270 Win., .300 PRC, .300 Win. Mag., .308 Win., .6,5 PRC, .7 PRC, 6,5 Creedmoor, 7 Rem. Mag, |
| Barva | Siva |
| Dolžina cevi (mm) | 510, 560 |
| Skupna dolžina | 1010 mm, 1060 mm, 1080 mm |
| Premer cevi na ustju (mm) | 21,5 |
| Material cevi | Nerjaveče jeklo (stainless) |
| Kanelura na cevi | Ne |
| Cerakote premaz | Da |
| Kompenzator | Da |
| Merki | Ne |
| Nabojnik | Fiksni, Snemljiv |
| Kapaciteta nabojnika | 3+1, 5+1, 7+1 |
| Kopito | Sintetično |
| Nastavki za jermenico | Da (fiksni) |
| Vrsta sprožilca | Enostopenjski (brez kolena) |
| Minimalna teža proženja | 900 g |
| Teža | 2,6 kg, 2,7 kg |
| Stanje | Novo |
Podobni izdelki
Repetirna puška z risano cevjo Bergara B-14 Hunter
Na zalogi
1.000,00 €
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Guma za kopito Blaser R8 - 15mm/20mm
Na zalogi
61,00 € – 65,00 €Cenovni razpon: od 61,00 € do 65,00 €
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Zaščitna matica Bergara B14 - različni navoji
Na zalogi
24,90 €
