Puška z risano cevjo Voere - kal. 22LR, rabljena
200,00 € Izvirna cena je bila: 200,00 €.150,00 €Trenutna cena je: 150,00 €.
Tekmovalna puška z risano cevjo - kal. 4 mm Court, starinska nemška, rabljena
1.200,00 € Izvirna cena je bila: 1.200,00 €.990,00 €Trenutna cena je: 990,00 €.
Repetirna puška z risano cevjo Voere - kal. 22LR, rabljena
350,00 € Izvirna cena je bila: 350,00 €.290,00 €Trenutna cena je: 290,00 €.
Do brezplačne poštnine vam še manjka: 150,00 €
Samo še 1 na zalogi
96,67 € / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
6
12
24
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Opis izdelka
Repetirna puška z risano cevjo Voere - kal. 22LR, rabljena
OPOZORILO: Za nakup je potrebno nabavno dovoljenje za orožje kategorije C1, vrste Repetirna puška z risano cevjo, kalibra .22 LR. Nakup se lahko opravi preko spleta z izbiro načina dostave osebni prevzem (privzeto nastavljeno) ter z vsemi načini plačila.
Tehnične lastnosti
| Vrsta orožja | Repetirna puška z risano cevjo |
|---|---|
| Kategorija orožja | C1 |
| Znamka | Voere |
| Model orožja | Brez |
| Kaliber | .22 LR |
| Barva | Ne |
| Dolžina cevi (mm) | 540 |
| Premer cevi na ustju (mm) | 16 |
| Material cevi | Jeklo |
| Kanelura na cevi | Ne |
| Cerakote premaz | Ne |
| Navoj na ustju cevi | Brez |
| Kompenzator | Ne |
| Merki | Da (nastavljivi) |
| Standard za montažo (dolgocevno) | 11 mm lastovičji rep |
| Varovalo / ročno napenjalo | Stransko varovalo |
| Nabojnik | Snemljiv |
| Kapaciteta nabojnika | 5+1 |
| Kopito | Leseno |
| Nastavki za jermenico | Da (fiksni) |
| Vrsta sprožilca | Dvostopenjski |
| Minimalna teža proženja | 900 g |
| Celotna dolžina (mm) | 1020 |
| Teža | 2,6 kg |
| Država porekla | Nemčija |
| Stanje | Rabljeno |
| SKU | Brez |
Podobni izdelki
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Solzivec KO Fog - 40 ml/50 ml
Na zalogi
8,90 € – 9,90 €Cenovni razpon: od 8,90 € do 9,90 €
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Repetirna puška z risano cevjo Bergara B-14 Extreme Hunter
Na zalogi
1.160,00 €
Izberite možnosti
Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka
Guma za kopito Blaser R8 - 15mm/20mm
Na zalogi
61,00 € – 65,00 €Cenovni razpon: od 61,00 € do 65,00 €
